Veradog - salon fryzjerski ŻywiecBielsko,Sucha beskidzka,

Branża: fryzjerstwo
Miejscowość: ŻywiecBielsko,Sucha beskidzka,
Powiat: żywiecki
Województwo: Śląskie

ŻywiecBielsko,Sucha beskidzka,
dane kontaktowe / opis
Telefon: 668-497-422
Strona internetowa: http://www.veradog.pl
Godziny otwarcia: pon.9:00-19:00
Adres: ŻywiecBielsko,Sucha beskidzka,, os.Pakowe 13/26
E-mail: wyślij wiadomość
 Z miłości do psa ... tak to się zaczęło :)Dziś bogatsza o ciągle pogłębianą wiedzę i nowe zdobywane doświadczenia wreszcie robię to co kocham.
.Świadczę usługi z zakresu pielęgnacji psów i kotów: strzyżenie,trymowanie,rozczesywanie,wyczesywanie,kąpiele lecznicze wspomagające leczenie weterynaryjne zmian chorobowych na skórze, przycinanie pazurków,pielęgnacja oczu i uszu . Szczeniaki do 4 m-c gratis.
Zajmuję się szeroko pojętym szkoleniem psów - (www.veradog.pl) - prowadzę szkolenia z zakresu posłuszeństwa dla szczeniaków oraz psów dorosłych, podstawowe i zaawansowane. Pracuję przede wszystkim metodami opartymi na pozytywnym wzmocnieniu.Zniżka dla psów adoptowanych.
Są psy, których głównym problemem nie jest brak posłuszeństwa -lecz czasem lęk, złe doświadczenia, brak odpowiedniej socjalizacji czy też zaspokojenia podstawowych psich potrzeb powodują nagromadzenie frustracji co w rezultacie skutkuje nieodpowiednim zachowaniem. Często niewielkie zmiany w naszym postępowaniu pozwolą psu zrozumieć jakie zachowanie będzie społecznie akceptowalne. Jeśli Twój pies jest , lękliwy, agresywny wobec innych ludzi zwierząt czy przedmiotów, zbyt dużo szczeka, niszczy w domu, ciągnie na smyczy ... czy też uważasz, że ma "ADHD" - zadzwoń - razem zmienimy jego podejście do życia.
Mam do zaoferowania państwu HOTEL DLA PSÓW taki domowy, nie kojec, nie miejsce gdzie psy leżą w kącie skulone lub szczekają przez cały dzień z utęsknieniem aż wróci właściciel ... lecz taki z prawdziwego zdarzenia, gdzie psy są z człowiekiem, gdzie są głaskane, gdzie chodzą na spacery,mają zabawki i czują się kochane ... Gdyż Twój pies jest traktowany przeze mnie jak mój własny.

,, Czy wiesz, że z internetu korzysta ponad 80% Polaków?
Skorzystaj z możliwości reklamy tutaj i zyskuj nowych klientów
Wykorzystaj potęgę internetu i dodaj swoją firmę za darmo! "

Dodaj nową firmę

galeria zdjęć
tagi
Salon fryzjerski
Rozwijaj salon fryzjerski
Pokaż klientom jak wygląda Twój salon: Fotograf ŻywiecBielsko,Sucha beskidzka,

data dodania: 2014.10.23 21:01 » wyświetleń: 1477

Galeria

Najpopularniejsze miejscowości

1) Żmigród
2) Kraków
3) Warszawa
4) Siedlce
5) Oława
6) Skórzewo
7) Głogów
8) Złotów

Usługi fryzjerskie

Baza firm oferujących usługi fryzjerskie m.in profesjonalna stylizacja włosów (fryzjer stylista), farbowanie, strzyżenie, stylizacja włosów długich, krótkich, kręconych, męskich, zabiegi pielęgnacyjne. Na stronie znajdują się również profesjonalne oraz tanie usługi fryzjerskie dla zwierząt: psów, kotów. . Aktualnie w bazie: 269 firm