Siłom pielęgnacji psów i kotów - salon fryzjerski Łęgowo

Branża: fryzjerstwo
Miejscowość: Łęgowo
Powiat: gdański
Województwo: Pomorskie

Łęgowo
dane kontaktowe / opis
Telefon: 503017188
Adres: Łęgowo, Spokojna 1
E-mail: wyślij wiadomość
Salon groomerski mieszczący się w Gabinecie Weterynaryjnym w Łęgowie ul.Spokojna 1, oferuje kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji zwierząt domowych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a oddając pupila w ręce doświadczonego groomera, mogą mieć Państwo pewność, że będzie on czuł się bezpiecznie i komfortowo. Fachowo zajmujemy się pielęgnacją nie tylko psów i kotów rasowych, ale wszystkich psów i kotów, których właściciele chcą zadbać o piękny wygląd oraz zdrową skórę i sierść swojego pupila.
W naszej ofercie znajdą Państwo:- strzyżenie psów (wg wzorca FCI )- strzyżenie wg życzenia klienta- strzyżenie kotów i królików- trymowanie- kąpiele psów przy zastosowaniu kosmetyków dobranych indywidualnie do szaty psa- rozczesywania sierści- wyczesywanie sierści u psów liniejących, również gładkowłosych- wyczesywanie sierści u kotów i królików- skracanie pazurków- kąpiele lecznicze wg zaleceń lekarza weterynarii
Przed wizytą prosimy o:- umówienie terminu spotkania osobiście bądź pod numerem telefonu: 503 017 188,- nie karmienia psa/kota tuż przed wizytą,- wyprowadzenie psa na spacer.
Na strzyżenie bez kąpania, prosimy o rozczesanie i wykąpanie psa najpóźniej dzień przed wizytą- w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejszą informację. 
Serdecznie zapraszam.

,, Czy wiesz, że z internetu korzysta ponad 80% Polaków?
Skorzystaj z możliwości reklamy tutaj i zyskuj nowych klientów
Wykorzystaj potęgę internetu i dodaj swoją firmę za darmo! "

Dodaj nową firmę

galeria zdjęć
tagi
Salon fryzjerski
Rozwijaj salon fryzjerski
Pokaż klientom jak wygląda Twój salon: Fotograf Łęgowo

data dodania: 2018.12.04 21:02 » wyświetleń: 160

Galeria

Najpopularniejsze miejscowości

1) Żmigród
2) Kraków
3) Warszawa
4) Siedlce
5) Oława
6) Skórzewo
7) Głogów
8) Złotów

Usługi fryzjerskie

Baza firm oferujących usługi fryzjerskie m.in profesjonalna stylizacja włosów (fryzjer stylista), farbowanie, strzyżenie, stylizacja włosów długich, krótkich, kręconych, męskich, zabiegi pielęgnacyjne. Na stronie znajdują się również profesjonalne oraz tanie usługi fryzjerskie dla zwierząt: psów, kotów. . Aktualnie w bazie: 273 firm